Psychoterapia dla Seniorów

W społeczeństwie istnieje mylne przekonanie, że psychoterapia jest przeznaczona jedynie dla ludzi młodych. Jesteśmy przekonani, że każdy czas jest dobry, by zacząć wprowadzać w swoje życie pozytywne zmiany. Żyjemy coraz dłużej, a ta perspektywa powinna zachęcać nas do dbania o siebie, nie tylko w obszarze zdrowia fizycznego. Warto zadbać także o dobre samopoczucie emocjonalne i psychiczne.

Każdy okres życia, także wiek seniorski, ma swoje problemy. Czasem mogą one dotyczyć aktualnej sytuacji życiowej i przeżywanych w związku z nią emocji. W innych przypadkach mogą wiązać się z bolesną przeszłością, która dziś nie daje nam spokoju i niekorzystnie wpływa na nasze funkcjonowanie. Przez całe życie jesteśmy narażeni na stresujące sytuacje, trudne doświadczenia, różnego rodzaju kryzysy. Kiedy czujemy, że nie możemy sami ich pokonać, warto skorzystać ze wsparcia specjalisty.  W każdym wieku mamy prawo do lepszej jakości życia.

W naszym gabinecie jesteśmy otwarci na pracę z seniorami. Oferujemy pomoc  w zakresie lepszego radzenia sobie z różnymi trudnościami osobistymi (terapia indywidualna), jak również w ramach pracy nad relacjami partnerskimi (terapia małżeńska).

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Prywatny Gabinet Pomocy Psychologicznej
i Terapii Rodzin Białystok


Psycholog Kinga Zajkowska
693 753 328
kinga@psycholodzy-bialystok.pl

Psycholog Tomasz Korytko
600 358 444
tomasz@psycholodzy-bialystok.pl


ADRES

ul. Mickiewicza 15a lok.2
15-213 Białystok